Fólia na predné bočné sklá LEGÁLNA!

Kategória: Novinky

Predne sklo cer

Spoločnosť 3M ako prvá a jediná na slovensku legalizovala solárnu fóliu na predné bočné sklá automobilov. Cenovo to vychádza na 60-110e podľa veľkosti skiel. Cena je s DPH a certifikátom. Takže už nebude na Vás piecť slniečko 🙂 Montáž bez demontáže skiel samozrejmosť, doba montáže cca 0,5-1,5h.

Ak hľadáte maximálnu špičkovú technológiu, vynikajúcu čírosť a výkon s prémiovou priehľadnosťou – potom 3M Automotive Crystalline Okenné fólie sú tu pre vás. 3M Crystalline 90 Kryštalické okenné fólie majú jedinečné, viacvrstvové optické fóliové vrstvy s technológiou, ktorá kombinuje viac než 200 vrstiev. Táto unikátna technológia zabezpečí, že materiál eliminuje viac tepla než tmavšie materiály, bez toho aby sa zmenil vzhľad vášho vozidla. Prepúšťajú totiž až 90 % svetla. Tieto fólie nie sú pokovované, takže nerušia signály GPS, mobilné, rádiové a iné signály.

Solárne teplo pochádza z dvoch základných zdrojov. Viditeľné svetlo môžete vidieť a infračervené svetlo môžete cítiť. Kryštalické okenné fólie eliminujú až 97% tepla. Slnko produkuje infračervené svetlo a to znižuje až 60% tepla prechádzajúce vaše okná.

 cr90