Novinky
panther_akcia_A.jpg

Pre všetky vozidla kombi sme pripravili akciu na montáž autofólie PANTHER ATR odtien 05 teda najtmavší, ktorý sa najviacej hodí na kombi auta pre ich úžitkové vlastnosti. Aplikácia je bez rozobernia a čas potrebný je do 2 hodín. Samozrejme autofólie slúžia najmä na odraz UV, iR žiarenia a tepla. Jedna sa o kvalitné autofólie vyrobené v USA so zárukou 10 rokov. Akcia platí do konca septembra. PREDLZENA DO KONCA MESIACA OKTOBER!!

Zdieľaj
1599163.jpg

Radi by sme Vám poďakovali za Vašu priazen v roku 2017 a tešíme sa na Vás aj v ďalších rokoch. 23.12.2017 do 2.1.2018 máme zatvorené oddychujeme v kruhu rodiny. Týmto Vám prajeme štastné a veselé Vianoce a veľa úspechov v roku 2018.

Zdieľaj
ZREBOVANIE.jpg

Tak dnes sme vyžrebovali výhercu našej Facebook súťaže. Vzhľadom na to, že niektorý súťažiaci zdieľali náš odkaz súkromne a nie verejne, tak nám ich to neukázalo a preto zaradený do súťaže neboli. Postup žrebovania vidíte vo fotkách a výhercu sme kontaktovali. Výhercom súťaže sa stáva Jaro Krivy. Výhercovi gratulujeme a už pripravujeme ďalšiu súťaž.

Zdieľaj
cerna-3m-folia.jpg

Teraz si môžete svoje auto individualizovať a nemusí to stáť veľa peňazí. Kvalitná 3M carwrap fólia na strechu Vášho auta už od 50,-Eur. Akcia je obmedzená do vypredania zásob na to určených. Samozrejme si môžete u nás zadovážiť aj AutoFolie SunTek/3M, ochrannú fóliu CarShield a aj na to máte u nás 20% zľavu.

 

Zdieľaj
OCHRANNA_FOLIE_VOLVO_XC90_CARSHIELD-5905.jpg

Aj keď sa zima ku koncu blíži, nikdy nie je neskoro dať si ochrannú fóliu na auto. Ide o vynikajúcu ochranu laku auta proti škrabancom, oderom, kamienkom a mechanickým vplyvom. Doba inštalácie je podľa počtu dielov od pol dňa po dva dni. Životnosť fólie je udávaná výrobcom 5 rokov. Pre inšpiráciu je tu naša galéria. V prípade otazok, požiadavok nás kontaktujte. Vaše TuningFolie.sk

Zdieľaj

Ponúkame Vám

  • Predaj a montáž:
  • - Autofólií
  • - Ochranných fólií
  • - Okenných fólií
  • - CarWrap fólií
  • - Karbónových fólií
  • - Bezpečnostných folií
  • - Dekoračných Folií
  • - Leštenie svetiel

Služby klientom:

- Kávička, čaj

 

Radi Vám poradíme.

Kontaktujte nás:

0903 373 526

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

Nájdete nás na facebooku

JoomBall Cookie

Kontakt

Námestie padlých hrdinov 7
900 28
Ivanka pri Dunaji

Pondelok - Piatok: 8:00 - 17:00

Obednajšia prestávka: 11:30 - 12:30

GPS súradnice:
S 48.190245
V 17.258501

Tel. č.: 0903 373 526
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partnerské stránky

 

audiotuning

peugeot club