Výhody a druhy

Montáž autofólií fóliou SunTek sa stáva nepostrádateľným elementom výbavy automobilov. Zatmavenie autoskla vozidla Vám poskytne dokonalý komfort a súkromie pri cestovaní a ochráni Vás i spolucestujúcich pred účinkami škodlivého žiarenia.
Zatmavenie skiel a autoskiel fóliou SunTek zvyšuje osobnú bezpečnosť a zároveň percentuálne znižuje možnosť ukradnutia vozidla. Upozornenie – po montáži autofólií SunTek nemôžete sťahovať 3 dni okná! Autofólie SunTek sa po dokonalom prilnutí chovajú ako autosklo. Na našu montáž autofólií SunTek dávame 7 – 10 ročnú záruku. Pokiaľ sa rozhodnete fólie z Vášho vozidla odstrániť, je to možné. Môžeme tiež nahradiť zostávajúcu fóliu tmavším odtieňom SunTek alebo použiť pri opakovanom tónovaní svetlejšiu fóliu.

Profesionálna montáž autofólií bez demontáže časti automobilu.

Zabezpečenie domov v ponuke máme solárne fólie, reflexné fólie, termoizolačné fólie, bezpečnostné- security fólie, ochranné fólie, anti UV fólie a sanitárne interiérové fólie. Fólie SunTek inštalujeme na okná a dvere budov. Fólie SunTek inštalujeme vždy tam, kde potrebujeme zabrániť prieniku slnečných lúčov, UV žiarenia a obmedziť vstup slnečnej energie. Security a bezpečnostné fólie sú atestované, poskytujú účinnú ochranu pred poškodením alebo vniknutím do budov. Všetky termoizolačné fólie, solárne aj ochranné fólie, nereflexné i reflexné fólie, UV, sanitárne a bezpečnostné fólie zlepšia kvalitu a pohodlie Vášho bývania. Taktiež Vám spríjemnia pracovné prostredie, ochránia Vaše zdravie a zabezpečia Váš majetok.


Autofólie – CarShield
+ transparentná fólia – je neviditeľná ochrana laku Vášho vozidla proti odletujúcim kamienkom a drobným kolíziám na parkovisku. Túto ochrannú transparentnú fóliu Carshield je možné inštalovať na všetky exponované časti karosérie vozidla. Sú to nárazníky, kapoty, blatníky, prahy a spoilery. Ochrannú transparentnú fóliu CarShield je možné potiahnuť na celú karosériu automobilu. Transparentná fólia Carshield je ľahko odstraniteľná a lak vozidla pod ním aj po čase zostáva ako nový. Fólia CarShield odoláva dlhodobo za určitých podmienok úspešne aj umývaniu vozidla v umyvárni. Carshield je to, čo chýba Vášmu automobilu a Carshield oceníte už za krátky čas, keď   zistíte, že chránené partie Vášho vozidla sú nepoškodené. Používame len špičkové materiály od Avery a 3M. V ponuke sú v šírkach od 60 po 140 cm.


REFLEXNÉ ( REZIDENČNÉ ) FÓLIE EXTERIÉROVÉ

Inštalujú sa na vonkajšiu stranu okien. Sú opatrené mikrovrstvou kovu, ktorá dáva fóliám maximálnu schopnosť odrážať slnečné lúče do vonkajšieho priestoru a zároveň znemožňujú priehlad do interiéru pri zachovaní priehladnosti obráteno z miestnosti von. To však do okamihu, kedy sa pomery svetla obrátia (POZOR – v noci po rozsvietení svetla je vidieť do miestnosti). Vďaka týmto vlastnostiam sa môžu použiť na všetky druhy a veľkosti okien bez obmedzenia. Dodávajú objektom dokonalý vzhľad a majú vysokú odolnosť voči vonkajším atmosférickým vplyvom. Nevýhodou tejto fólie je zabránenie prieniku slnečnej energie (tepla) do miestnosti v zimnom období a zároveň jeho priepustnosť v letnom období z miestnosti do ovzdušia…

REFLEXNÉ (REZIDENČNÉ) FÓLIE – INTERIÉROVÉ

Inštalujú sa na vnútornú stranu okien. Majú podobné vlastnosti ako exteriérové fólie, ale s obmedzením inštalácie v závislosti na prostredí, rozmeroch, materiáli rámu a upevnení okien. Pri nedodržaní všetkých faktorov môže dôjsť k prasknutiu skla… Výhodou je tzv. skleníkový efekt alebo teplo sa od fólie nalepenej na skle odráža späť do miestnosti, kde znovu ohrieva vzduch.


PRIVÁTNE FÓLIE INTERIÉROVÉ

Inštalujú sa z vnútornej strany okien. Sú to mliečne, nepriehladné fólie, ktoré však zachovávajú priepustnosť viditeľného svetla. Dodávajú sa v odtieni bielom alebo striebornom. Môžu slúžiť ako náhrada pieskovaného skla. Použitie – nemocnice, sociálne zariadenia, kancelárie, prepážky v obchodoch a bankách.


OCHRANNÉ FÓLIE

Inštalujú sa z vnútornej strany okien. Sú vhodné tam, kde stačí presklenú plochu len ochrániť proti náhodnému rozbitiu. Časti rozbitého skla zostávajú fixované na fólii a nemôže dôjsť k zraneniu osôb odletujúcimi črepinami. Použitie – školy, škôlky, kancelárie a výrobné priestory. Vyrábajú sa v čírom prevedení a tiež aj ľahko zafarbené s rôznymi odtieňmi priepustnosti.


BEZPEČNOSTNÁ SECURITY FÓLIA

Inštalujú sa z vnútornej strany okien. Tieto bezpečnostné fólie sú zložené z dvoch a viacerých vrstiev. Čím viacej vrstiev, tým je fólia odolnejšia na prerazenie. Tieto fólie majú zabrániť nielen rozbitiu a vysypaniu skla, ale hlavne zabrániť prieniku nežiadúcich osôb do interiéru. Vyrába sa len v čírom prevedení. K týmto fóliám sa prikladá atest osvedčenie – IKATES certifikát P1A č. 02/220 Bezpečnostná skúška podľa normy ČSN EN 356 – ktorú rešpektujú poisťovne vyžadujúce zabezpečenie pri uzavieraní poistných zmlúv.

UPOZORNENIE: Bezpečnostný atest sa vzťahuje len na fóliey, ktoré sú odborne nainštalované na správny druh skla. Montážna firma ručí za správne a odborne nainštalované fólie, vrátane použitého materiálu a hrúbky skla. Vydanie atestu a jeho dalšie použitie je podmienené absolvovaním školenia inštalácie bezpečnostných fólií!!!


ANTI – UV FÓLIE INTERIÉROVÉ

Inštalujú sa z vnútornej strany okien. Tieto fólie majú špeciálne UV filtre, ktoré zabraňujú poškodeniu (blednutiu) vystaveného tovaru vo výkladoch, archívoch a múzeách.

UPOZORNENIE: Neexistuje fólia, ktorá by 100% zabránila poškodeniu vystavovaného tovaru a exponátov. Doporučujeme preto pre dosiahnutie väčšieho efektu ochrany kombináciou dvoch fólií z dôvodu zabránenia prieniku tiež tepelnej energie do interiéru, ktorá má veľký vplyv na poškodenie.


EXTERIÉROVÉ + INTERIÉROVÉ FÓLIE NA PLASTY

Metalux – inštaluje sa z vnútornej alebo vonkajšej strany okien. Je vyrobená zo samolepiacej priehladnej metalizovanej vinylovej vrstvy. Tento produkt je špeciálne vyvinutý pre polykarbonáty, GRP (plastové okná, plastové číre dosky).

Výhody tohto materiálu:

 

• redukuje teplo až o 70%
• redukuje zahrievanie
• filtruje silné slnečné žiarenie a prepúšťa príjemné, rovnomerné svetlo
• zabraňuje blednutiu bytového zariadenia
• znižuje dopravné náklady vďaka svojej vlastnosti uchovávania energie v lete a zabraňuje úniku tepla v zime
• môže byť aplikovaný na všetky druhy polykarbonátov, GRP a plastových materiálov
• veľmi ľahko sa tvaruje a má vynikajúcu prilnavosť
• Metalux je patentovaná technológia a má päťročnú záruku pre vnútorné aj vonkajšie aplikácie

Info: audiotuning@audiotuning.sk , 0903/373 526