Najnovšie články
Featured

Vianočná akcia SunTek HP05 -20% – Blížia sa Vianoce a preto sme si pre Vás pripravili prekvapenie v podobe zľavy -20% na naše najkvalitnejšie fólie  SunTek. Životnosť fólie je až 7 rokov ale máme skúsenosti že vydrží omnoho dlhšie.

Prečo si dať urobiť fólie práve u nás?

 1. Máme profesionálne vyškolený personál
 2. Fólia SunTek parí medzi svetovo najkvalitnejšie fólie a má až 7 ročnú záruku
 3. Fólie robíme bez rozoberania dverí a montáž trvá cca 2 hodiny
 4. Môže nás sledovať pri práci a ako bonus vám ponúkneme kávičku

 

Tak na čo čakáte? Tu nájdete cenník alebo nám rovno napíšte.

Vianočná akcia SunTek HP05 -20%

AutoFólie značky Suntek patria medzi najlepšie na svete. Preto sme veľmi radi, že ich máme v našej ponuke. SunTek nieje u nás neznámou značkou, veď s ňou pracujeme už 16 rokov a to bez jedinej reklamácie na farebnú stálosť, delamináciu, alebo inú vadu. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sme veľmi radi, keď si zákazník dá na auto kvalitné autofólie SunTek.

Odkaz na výrobcu SUNTEK

Vianočná akcia SunTek HP05 -20%%

AUTOFOLIE PREMIUM SUNTEK HP05 ŠKODA OCTAVIA 3  novej generácie vynikajú predovšetkým svojou kvalitou a
typickým čiernym odtieňom pri rade HP. Autofólie SunTek HP05 majú zosilenú abrazivnú vrstvu
– tj. odolnosť proti poškrábaniu a poskytujú vynikajúci výhľad z vozidla aj pri najtmavšom odtieni autofólie.
Vynikajúca kvalita materiálu SunTek dovoľuje výrobcovi poskytovať 7 ročnú záruku na farbystálosť výrobku.
Montáž samozrejme bez rozoberania, do 2 hodín a počkať môžete u nás pri dobrej kávičke.

Prečo si dať urobiť fólie práve u nás?

 1. Máme profesionálne vyškolený personál
 2. Fólia SunTek parí medzi svetovo najkvalitnejšie fólie a má až 7 ročnú záruku
 3. Fólie robíme bez rozoberania dverí a montáž trvá cca 2 hodiny
 4. Môže nás sledovať pri práci a ako bonus vám ponúkneme kávičku

 

Tak na čo čakáte? Tu nájdete cenník alebo nám rovno napíšte.

AUTOFOLIE PREMIUM SUNTEK HP05 ŠKODA OCTAVIA 3

SunTek – Keď chceš kvalitu

AutoFólie značky Suntek patria medzi najlepšie na svete. Preto sme veľmi radi, že ich máme v našej ponuke. SunTek nieje u nás neznámou značkou, veď s ňou pracujeme už 15 rokov a to bez jedinej reklamácie na farebnú stálosť, delamináciu, alebo inú vadu. V našej ponuke máme zatiaľ radu HP so 7 ročnou zárukou, ale plánujeme rozšíriť ponuku aj o nižšiu radu s 5 ročnou zárukou. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sme veľmi radi, keď si zákazník dá na auto kvalitné autofólie SunTek.

Odkaz na výrobcu SUNTEK

 

ČIERNA LESKLÁ STRECHA 3M 2080 MERCEDES BENZ CLA  – Tento Mercedes Benz  sa zákazník rozhodol individualizovať vďaka čiernej lesklej streche a krídlu. Auto vyzerá vždy lepšie a krajšie. Kombinácia bieleho auta a čiernej lesklej strechy je overená kombinácia a nič tým nepokazíte. Táto individualizácia nieje finančne náročná, ale výsledok stojí zato. Požívame len kvalitná CarWrap fólie AVERY, alebo 3M. V toto prípade sme použili 3M 2080 a je naozaj nadherná a cenovo lacnejšia ako Piano Black.  Montáž nám trvala 4h.

Čo je to neviditeľná ochrana laku?

Neviditeľná ochrana laku spočíva v nanesení ochranného prvku na lak. Či už v podobe keramiky alebo ochrannej fólie. U nás síce nerobíme keramickú ochranu laku, ale rozhodli sme sa pre ochrannú fóliu, a to tej najvyššej kvality v podobe značky XPEL ULTIMATE PLUS ktorá chráni lak pred poškriabaním, odreninami alebo kruhovými značkami spôsobenými odpadom na cestách, horninami, špinou a inými zložkami životného prostredia. Línia XPEL ULTIMATE PLUS využíva špeciálnu technológiu elastomérneho polyméru, ktorá umožňuje filmu ZBAVIŤ SA škrabancov alebo kruhových značiek za niekoľko minút. Práve na túto ochrannú fóliu sa vzťahuje záruka voči zožltnutiu až 10 ROKOV. Ako môžte vidieť vo videu nižšie XPEL ULTIMATE PLUS ponúka najlepšiu ochranu laku na trhu.

Koľko stojí takáto ochranná fólia?

Cena sa odvíja od viacerých rozhodujúcich faktorov. A to či máte záujem o ochranu celého auta alebo len rizikových častí. Ďalej či sa rozhodnete pre presne vyrezané kusy, ktoré sú navrhnuté presne na konkrétne auto, vyrezané v profesionálnom programe navrhnutom týmom odborníkov priamo v spoločnosti XPEL, alebo či sa rozhodnete pre lepenie priamo z rolky fólie. To znamená že sa musí auto namerať a objedať potrebné množstvo fólie a následne sa fólia reže priamo na aute. Vyškolený odborník, ktorý robí takéto rezy vie ako presne má rezať aby nepoškodil lak auta.

Výhody :

 • ochrana proti malým kamienkom
 • samoliečebné vlastnosti
 • ochrana laku pred škrabancami a UV
 • pri niektorých značkách záruka až 10 rokov
 • vysoká čírosť fólie zaručí že je takmer neviditeľná voľným okom

Nevýhody :

 • žiadna fólia nie je bez údržbová
 • pri poškodení je potrebné vymeniť celý kus
 • nekvalitné fólie majú tendencie zožltnúť časom
 • inštaláciu musí robiť školený profesionál

KONTAKTUJTE NÁS

Čo je to neviditeľná ochrana laku?

Vedeli ste že :

Ochranná fólia bola pôvodne vyvinutá na vojenské účeli? A to už počas vojny vo VIETNAME. V 60. rokoch malo americké ministerstvo obrany problémy s poškodením listov rotora vrtuľníka a iného citlivého vojenského materiálu úlomkami alebo lietajúcimi šrapnelmi. To ich inšpirovalo vyvinúť ochrannú vrstvu ktorá bola ľahká a transparentná.

Skoda Octavia 4 Carshield 3M Ventureshield SunTek HP05 3M CR90  -Táto ŠKODA k nám prišla ešte skôr ako k zákazníkovi domov. Najprv navštívila detaillingové štúdium, kde ju celú vyčistili a odstránili všetky nečistoty z auta. Následne ju k nám priviezli na lepenie ochrannej fólie 3M Ventureshield. Jedná sa o bezfarebný Polyuretán o hrúbke 8mil /203 mikro/ a je prakticky neviditeľná. Eliminuje odreniny a škrabance od kamienkov a poškodenia laku.  Na aute sme použili všetky dostupné výrezy, ktoré systém 3M má. Vzhľadom na nové auto nebolo všetko dostupné vo výrezoch, ale určite časom pribudnú. Každopádne auto sme olepili komplet celé do ochrannej fólie. Montáž nám trvala 5 dní. Na aute sme robili aj solárne autofólie a to predné 3M CR90  a zadné SunTek HP05. To najlepšie čo máme