Ostatné fólie 3M

Kategória: Novinky

3mlogoSolárno-bezpečnostné fólie 3M™ Scotshield™ 3M Ultra

Vyberte si:

 

3M™ Scotshield™ Ultra ochranná fólia S20SIAR400
Solárno-bezpečnostná fólia na onká s 26 vrstvami striebornej farby o hrúbke 0,1 mm. Nominálna odolnosť voči prerazeniu: 21,4 kg/m2.

3M™ Scotshield™ Ultra ochranná fólia S35NEAR400
Vysoko pevná ochranná a bezpečnostná fólia na okná stredne neutrálnej farby, s ochrannou vrstvou voči poškrabaniu, s 26 laminovanými vrstvami s o hrúbke 0,1mm, s pevnosťou voči prerazeniu 21,4 kg/cm2.

 

3M™ Scotshield™ Ultra ochranná fólia S50NEAR400
Vysoko pevná ochranná a bezpečnostná fólia na okná stredne neutrálnej farby, s ochrannou vrstvou voči poškrabaniu, s 26 laminovanými vrstvami s o hrúbke 0,1mm, s pevnosťou voči prerazeniu 21,4 kg/cm2.

 

Solárne fólie 3M ™ Scotchtint™

chráňte Vaše priestory od prehrievania a pred UV žiarením.

Vyberte si:

 

3M™ Scotchtint ™ solárna fólie RE15SIXL
Exteriérová fólia striebornej farby s aplikáciou z vonkajšej strany okna. Doporčuje sa na strešné okná alebo presklenné stropné priestory (uhol 0° – 30°).

 

3M™ Scotchtint ™ solárna fólie RE20SIARL
Vysoko výkonná strieborná fólia, vhodná na číre alebo tónované sklá, s vysokou účinnosťou zachytenia solárneho tepla.

 

3M™ Scotchtint ™ solárna fólie RE35NEARL
Stredne výkonná solárna fólia neutrálnej farby s nízkym odrazom, vysokou priepustnosťou svetla, ale stále so zachovaním základných benefitov. Kovová vrstvička farbí fóliu do siva (neutrálna farba) a zabezpečuje, že fólia časom nezmení farbu.

 

3M™ Scotchtint ™ solárna fólie RE35AMARL
Vysoko výkonné jantárové fólie zabezpečujú výrazné zníženie tepla v letných mesiacoch, s nízkou reflexiou a vysokou priepustnosťou svetla. Vyváženosť výkonu a estetiky.

 

3M™ Scotchtint ™ solárna fólie RE70NEARL
Najsvetlejšia solárna fólia neutrálne farby, s najvyšším prestupom svetla a dobrou výkonnosťou.

 

Solárne fólie Scotchtint™ Prestige Exterior

3M™ Solárna fólia Prestige 90 exteriér

je niekoľko vrstvová polyesterová (bez kovov) fólia založená na nanotechnológii. Táto fólia má jedinečne vysoký prestup svetla a zároveň mimoriadne vysokú schopnosť redukcie tepla. Fólia významne, takmer úplne, obmedzuje prestup UVA and UVB lúčov, ktoré sú hlavnou príčinou blednutia farieb. Patentovaná mnohovrstvová technológia a výrobný proces garantujú vysokú kvalitu a ešte dlhšiu záruku, ako aj životnosť v porovnaní s inými fóliami.

Vlastnosti (na jednoduchom skle 6 mm)

3M™ Solárna fólia Prestige 70 exteriér

Vlastnosti (na jednoduchom skle 6 mm)

3M™ Solárna fólia Prestige 40 exteriér

Vlastnosti (na jednoduchom skle 6 mm)

 

Solárne fólie Scotchtint™ Night Vision

Vyberte si:

 

Solárna fólie Scotchtint™ NV-15
Solárna fólia Scotchtint™ NV-15 sa najčastejšie používa pri aplikácii na komerčné budovy. So svojou svetelnou priepustnosťou 15% patrí medzi najtmavšie fólie so sortimentu NV.

Solárna fólie Scotchtint™ NV-25
NV-25 so svetelnou priepustnosť 25%, sa používa pre komerčné ale aj obytné účely

Solárna fólie Scotchtint™ NV-35
NV-35 sa vo všeobecnosti odporúča pre obytné účely, kde je dôležitá priestupnosť svetla a regulácia tepla. Fólia prepustí 35% viditeľného svetla.

Solárna fólie Scotchtint™ NV-45
NV-45 je najsvetlejšia fólia so série Night Vision s prestupom viditeľného svetla 45%. Odporúča sa pre obytné účely.

Celoročné fólie 3M™ Scotchtint™ Plus

tieto fólie na okná sú vysoko účinné v podnebných pásmach, kde sú výrazné rozdiely medzi letnýmia zimnými mesiacmi. Zadržujú teplo vo vnútorných priestoroch, čím dokážu znížiť úniky tepla od 23% až do 30% a znížiť náklady na klimatizáciu od 55% až do 73% v letných mesiacoch.

 

3M™ Scotchtint ™ Plus celoročná fólia LE35AMARL
Vysokovýkonná celoročná jantárová fólia s celoročným výkonnom, nízkou reflexiou a dobrou priepustnosťou viditeľného svetla.

Interiérové fólie 3M™ Fasara ™ – Sklodekór

interiérové fólie na sklá sa používajú ako dekoratívne fólie so vzorom alebo bez. Nové typy fólií vytvárajú unikátny vzor „ryžového papiera“, ktorý zvyčajne neobjavíte na sklenených plochách. Svetlo sa rozptyluje rovnomerne a vytvára príjemnú a originálnu atmosféru. Fólie sú vhodné na aplikáciu na sklá do interéru ale aj na aplikáciu na medzipriestorové panely okien. Ako sklodekórové fólie sa používajú aj výrobky Scotchcal 5525 a Scotchcal 7725 .

Chcete mať váš personalizovaný vzor ako sklodekór?.. Vyrobíme vám ho na mieru z materialu 3M Clear View 8150 !!